آرایش عروس در مراسم عروسی

آرایش عروس و فضای برگزاری مراسم عروسی

به طور کلی فضای برگزاری مراسم در آرایش عروس اهمیت ویژه ای دارد. مثلا اگر مراسم عروسی در فضای باز برگزار شود بهتر است آرایش کلاسیک و ملایم باشد. ولی در فضای بسته باتوجه به نور های مصنوعی آرایش باید درخشنده و مشخص تر باشد. در صورتی که مراسم عقد در سالن برگزار میشود بیاد از آرایش غلیظ استفاده نشود, چون مناسب فضای رسمی نیست.

آرایش عروس مراسم عروسی

برای مشاهده تالار عروسی اینجا کلیک کنید.

آرایش عروس

در آرایش عروس مهمترین موردی که باید رعایت شود ماندگاری آرایش است. زیرا معمولا آرایش عروس در اولین ساعات روز انجام میشود و باید تا پایان روز بدون تغییر باقی بماند. برای حل این مسئله بهترین راه استفاده از محصولات آرایشی میباشد که پایه آنها چرب نیست و در اتمام آرایش هم استفاده از پودر های تثبیت کننده کمک به سزای به ماندگاری آرایش عروس میکند.

نکته دیگر که حائز اهمیت است هماهنگی رنگ صورت با گردن و سینه است. پس از اتمام آرایش صورت اگر در گردن یا سینه مشکل پوستی وجود دارد مثل لک یا جوش میتوان از پوشاننده استفاده کردو سپس پنکیک متناسب با صورت زد.

همچنین استفاده از پودرهای براق کننده در شانه ها باعث زیبایی دو چندان بدن عروس خواهد شد

نکته بسیار مهم در آرایش عروس افراط نکردن است.

آرایش ساده عروس

 

آرایش چشم عروس

در آرایش چشم عروس باید به رنگ چشم, رنگ لباس و فرم صورت توجه شود. در شب عروسی باید آرایش چشم ملایم, جذاب و تاثیر گذار باشد. زیرا چشم ها جذاب ترین قسمت صورت هستند پس باید زیباتر دیده شوند. اما استفاده افراطی از ریمل و کانسلیر چشم ها را خسته و چهره را پیرتر نشان میدهد. فرم و رنگ چشم عروس نیز در نوع آرایش چشم تاثیر بسزایی دارد. این که به کدام قسمت چشم مداد کشیده شود و نحوه روشن یا تیره کردن پلکها با سایه در جلوه کردن عروس تاثیر به سزایی دارد. مثلا اگر رنگ چشم عروس تیره است, بهتر است از سایه های تیره استفاده شود زیرا سایه روشن چشم های تیره را بی حالت نشان میدهد.

آرایش صورت عروس

 

به طور کلی استفاده از رنگ های طبیعی برای آرایش چشم عروس توصیه میشود. رنگهای نا متعارف و تند برای این مراسم مناسب نیست.

بهترین راه برای انتخاب رنگ سایه, توجه به رنگ لباس عروس میباشد. مثلا اگر رنگ لباس نباتی یا سفید مایل به کرم باشد بهتر است از سایه های تناژ مسی استفاده شود و در صورتی که لباس عروس سفید باشد از تناژ صورتی استفاده شود.

و نیز به جای استفاده از ریمل حجم بالا که چشم ها را خسته نشان میدهد بهتر اس از مژه مصنوعی استفاده شود.

آرایش عروس

 

آرایش صورت عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس ایران

 

آرایش عروس ایرانی

 

آرایش عروس خاص

 

آرایش عروس زیبا

 

آرایشگاه عروس

 

آرایشگاه عروس

 

آرایشگاه عروس

 

آرایشگاه عروسی

 

آرایشگر عروس

 

آریش زیبا عروس

 

مدل آرایش عروس

 

مدل آرایش عروس

 

مدل مو عروس

 

میکاب عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس