زیبایی عروس در مراسم عروسی

راز زیبایی عروس

برای مشاهده تالار عروسی اینجا کلیک کنید.

قبل از عروسی, عروس و داماد زمان زیادی را صرف پیدا کردن تالار یا باغ عروسی, تهیه لیست میهمانان و دیگر اقدامات میکنند. اما نباید از خود غافل شوید و باید به زیبایی خود در مراسم عروسی تان اهمیت دهید. در ادامه به بررسی نکاتی برای زیبایی عروس در مراسم عروسی میپردازیم.

9 ماه تا یک سال مانده به مراسم عروسی:
در این مدت باید کارهایی که زمان برتر هستند را شروع کنید تا دیر نشود. اول از همه باید در مورد شکل ظاهری خود در مراسم عروسی تصمیم بگیرید. در مورد مدل مو, رنگ مو, و لباس عروس زودتر تصمیم بگرید. برای مثال اگر موهایتان مشکی است و میخواهید در مراسم شکلاتی باشد یا اگر میخواهید موهایتان را ببندید باید اقداماتی انجام دهید. در فصل تابستان از اسپری محافظت کننده مو استفاده کنید همچنین زمان هایی را مشخص کنید تا نوک موهایتان را کوتاه کنید. همچنین برای مقابله با ریزش مو از محصولات تقویتی استفاده کنید.

6 ماه تا 9 ماه مانده به مراسم عروسی:
پوست:
حتما به متخصص پوست مراجعه کنید. اگر پوستتان آکنه دارد یا بیش از حد خشک است دکتر به شما کرم و ماسک هایی به این منظور ارائه میدهد. همچنین تا میتوانید میوه و برگ های سبز سبزیجات را مصرف کنید. اگر زیاد اهل خوردن میوه و سبزی نیستید پیشنهاد میدم هر روز صبح اسموتی سبز درست کنید و بخورید. اسموتی ترکیب چند میوه و سبزیجات با برگ سبز است. مثلا 2 سیب, یک خرما, یک خیار, برگ سبز اسفناج (یا کاهو) به علاوه مقداری نعناع و دو لیوان آب یخ در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. غلظت و شکل آن چیزی شبیه آب طالبی میشود. البته میتوانید میوه ها و سبزی ها را تغییر دهید مثلا موز یا هلو اضافه کنید یا کلم بروکلی. مصرف روزانه ای اسموتی سبز پوست شما را زیباتر و وزن شما را متناسب تر میکند. 
بدن:
با لیف کشیدن سلول های مرده پوست پاک میشوند, جریان خود بهتر میشود و پوست بهتر دیده میشود. همچنین برای خلاص شدن از موهای زائد میتوانید از اپلاسیون لیزری استفاده کنید.
موها
باید از موهای خود بیشتر مراقبت کنید به متخصص مو بروید از او شامپو و کرم و ماسک مناسب نوع مو سرتان را بگیرید.

3 تا 6 ماه مانده به مراسم عروسی
مو ها:
از کرم و شامپوهای مخصوص مو که از متخصص پوست و مو گرفتید استفاده کنید. یک آرایشگر مخصوص خود را انتخاب کنید و از چند سالن زیبایی در مورد مدل مو راهنمایی بخواهید.
ابرو ها: 
شکل ابروها بسیار در زیبایی صورت مهم است. در این مدت ابروها را خودتان شکل ندهید و پیش متخصص بروید چرا که ابرو ها بسیار در زیبا نشان دادن چشم و صورت موثر هستند.
بدن:
باید راهکارهای مقابله با سلولیت را انجام دهید. هر روز در خانه از کرم ها سلولیت استفاده کنید و در سالن های زیبایی ماساژ سلولیت انجام دهید.

۱ تا ۳ ماه مانده به مراسم:
ناخن ها:
اگر ناخن هایتان ضعیف شده یا لک دارد باید از کرم مخصوص استفاده کنید. در مدت زمان کوتاه این کرم های تاثیر خوبی روی ناخن شما خواهند داشت. همچنین به ناخن پا توجه داشته باشید برای زیبا تر دیده شدن پا در صندل یا کفش پشت باز در حمام از لایه بردار استفاده کنید.
بدن: 
برای پوست بدن نیز از کرم لایه بردار و پیلینگ استفاده کنید. 
 یک ماه مانده به مراسم:
موها:
اگر وقت زیادی تا عروسی ندارید و موهایتان کوتاه است میتوانید از کلاه گیس استفاده کنید. البته داشتن موهای کوتاه هم میتواند زیبایی های خاص خود را داشته باشد اما اگر حتما دوست دارید موهایتان بلند باشد میتوانید از کلاه گیس یا اکستنشن مو استفاده کنید.
 
پوست:
در این مدت باقی مانده، مهم ترین عملی که می توانید بر روی پوست انجام دهید، استفاده از یک ماسک مرطوب کننده است. در عین حال، با استفاده از یک کرم مخصوص، چین و چروک های ریز موجود در زیر چشم را محو کنید. وقت آن رسیده که جهت بهتر دیده شدن، از استرس ها فاصله گرفته و بیشتر به خودتان برسید. از مسائل و مشکلات جزئی دوری نموده و وقایع کوچک را بزرگ نکنید، در غیر این صورت چین و چروک های ریز و کبودی های زیر چشم به سراغ شما خواهند آمد. فراموش نکنید که استرس به چهره تان منتقل شده و خود را به صورت جوش و رنگ پریدگی آشکار می سازد.
پوست:
در این مدت باقی مانده میتوانید از ماسک ها و کرم مخصوص چین و چروک با نظر پزشک متخصص استفاده نمایید. از استرس دوری کنید و برای مسائل کوچک خود را اذیت نکنید. ریلکستیشن انجام دهید تا آرامش و در نتیجه زیبایی صورتتان بیشتر شود. 
بدن:
سعی کنید به صورت مرتب ماساژ بگیرید و ورزش های سبک انجام دهید.

۱ روز مانده به مراسم:
موها:
 با توجه به این که صبح فردا به آرایشگاه خواهید رفت، حتما موهای تان را در عصر بشویید. اگر می خواهید به موها لوازم تزئینی مانند تاج و روبند اضافه کنید، آن ها را نیز در دسترس بگذارید؛ زیرا امکان دارد فردا به دلیل استرس آن ها را فراموش کنید.

یک روز مانده به مراسم عروسی:
با توجه به اینکه صبح فردا به آرایشگاه خواهید رفت حتما موها را عصر بشویید. اگر تاج عروس دارید حتما آن را دم دست بگذارید تا فراموش نکنید.
پوست
برای کبودی چشم میتوانید از ژل آرام بخش با نظر پزشک استفاده کنید. همچنین برای با طراوت نگه داشتن پوست میتوانید از یک کرم استفاده کنید.
ناخن ها:
برای اینکه وقت کم نیاورید پیشنهاد میشود یک روز قبل مانیکور انجام دهید. از رنگ ساده استفا ه کنید و حتما پدیکور انجام دهید.
بدن:
از یک لوسیون معطر برای بدن تان استفاده کنید.