نکات برگزاری مراسم عروسی

هر عروس و دامادی دوست دارند مراسم عروسی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند در ادامه نکات مهم برگزاری مراسم عروسی مناسب را بررسی میکنیم.
هر چه زودتر تاریخ دقیق مراسم عروسی را مشخص کنید: قبل از انجام هر کاری برای برگزاری مراسم عروسی, ابتدا باید تاریخ دقیق برگزاری مراسم مشخص شود. چرا که تمام برنامه ریزی ها و کار ها برمبنای تاریخ عروسی انجام میشود. سعی کنید عروسی را پنج شنبه یا جمعه برگزار کنید تا میهمانان زمان بیشتری بتوانند در مراسم بمانند.
تالار پذیرایی یا باغ تالار رزرو کنید: انتخاب تالار پذیرایی یا باغ تالار عروسی یکی از مهمترین قسمت های برگزاری مراسم عروسی میباشد. سعی کنید 6 ماه قبل از برگزاری مراسم عروسی تالار پذیرایی را رزرو کنید. پیدا کردن تالار پذیرایی مناسب بسیار وقت گیر است, اما ما در وب سایت تشریفات 360 با جمع آوری بهترین تالار های تهران و اطراف تهران به همراه مشخصات کامل, توضیحات, امکانات, عکس, موقعیت روی نقشه و به ویژه تور مجازی تالار پذیرایی تهران این کار را برای هموطنان آسان نموده ایم و با استفاده از سایت تشریفات 360 به راحتی میتوانید تمام تالار ها را به صورت 360 درجه و واقعیت مجازی از طریق موبایل یا کامپیوتر خود مشاهده و انتخاب فرمایید.
کیفیت کترینگ و غذای عروسی: کیفیت غذا بسیار مهم است و به یاد میهمانان باقی می ماند. پیشنهاد میکنیم قبل از عقد قرار داد حتما تست غذا داشته باشید و کیفیت غذای عروسی را بررسی کنید. اگر مساله بودجه دارید پیشنهاد میکنیم که از تعداد میهمانان کم کنید تا کیفت غذا.
به موقع در مراسم عروسی خود حاضر شوید: بسیار مهم است که عروس و داماد به موقع در مراسم عروسی خود حاضر شوند. زیرا تمام میهمانان منتظر رسیدن عروس و داماد هستند و اگر دیر برسند حوصله میهمانان سر میرود.
شیرینی عروسی با خودتان: بعضی تالار های پیشنهاد میکنند که شیرینی عروسی تهیه کنند, پیشنهاد میشود که شیرنی عروسی را خودتان تهیه کنید یا قنادی را شما به تالار معرفی کنید تا کیفیت شیرینی خوب باشد.
کروکی و آدرس باغ تالار عروسی: بسیار مهم است که میهمانان بتوانند به موقع به مراسم عروسی برسند و راه را گم نکنند. پیشنهاد میشود کروکی باغ تالار عروسی را روی کارت دعوت چاپ کنید تا میهمانان به راحتی بتوانند باغ تالار عروسی را پیدا کنند همچنین میتوانید از روش های بروزتر استفاده نمایید مثلا لوکیشن دقیق تالار عروسی را برای میهمانان روی گوگل مپ بفرستید تا به راحتی بتوانند تالار را پیدا کنند.

برای مشاهده تالار عروسی اینجا کلیک کنید.